Szkolenia2019-01-30T11:27:57+00:00
SZKOLENIA

Twój klub pomimo dobrej lokalizacji i niezłego wyposażenia nie generuje satysfakcjonujących Ciebie przychodów? Czujesz, że siła tkwi w człowieku – Twojej kadrze, która potrzebuje odpowiedniego nastawienia, wiedzy i umiejętności, by klub osiągnął sukces w pozyskiwaniu lojalnych klientów? Poszukujesz rozwiązań i skutecznych narzędzi, by poprawić wskaźniki sprzedaży usług, w tym treningów personalnych?

Nasze metody są sprawdzone, wdrożone w wielu klubach, odnoszących dzisiaj zadowalające wyniki. Jeśli chcesz wdrożyć je w swoim klubie, zapraszamy do współpracy!

Oferujemy szkolenia w 3 panelach:

  • Marketing w klubie fitness

Zaprezentujemy najlepsze sposoby na pozyskanie nowych klientów, często niezwiązane z dodatkowymi kosztami narzędzia i inspiracje. Zapraszamy na szkolenie, które pomoże wznieść promocję Twojego klubu na wyższy poziom.

  • Sprzedaż w klubie fitness

Wyposażymy Twoją kadrę w stworzone przez nas na potrzeby branży fitness narzędzia: skuteczny proces sprzedaży PUPA, rozmowę telefoniczną wg systemu 7P, skuteczną rozmowę sprzedażową 4Z. Kluby, które skorzystały z naszej oferty już w pierwszym miesiącu po szkoleniu odnotowały ponad 20% wzrost sprzedaży.

  • Posprzedażowa obsługa klienta

Nauczymy Twoich pracowników najlepszych sposobów budowania lojalności klienta i wyposażając w niezbędne narzędzia: Badanie Poziomu Zadowolenia PZ, Badanie Przyczyny Spadku Aktywności PSA, Badanie Przyczyny Rezygnacji PR. Zapraszamy na szkolenie, jeśli chcesz poprawić wskaźniki retencji Twojego klubu fitness!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
ZAUFALI NAMSubscribe to our newsletter

FreshMail.pl