Szkolenia2019-09-29T21:27:39+00:00
SZKOLENIA

Twój klub pomimo dobrej lokalizacji i niezłego wyposażenia nie generuje satysfakcjonujących Ciebie przychodów? Czujesz, że siła tkwi w człowieku – Twojej kadrze, która potrzebuje odpowiedniego nastawienia, wiedzy i umiejętności, by klub osiągnął sukces w pozyskiwaniu lojalnych klientów? Poszukujesz rozwiązań i skutecznych narzędzi, by poprawić wskaźniki sprzedaży oferowanych przez Ciebie usług?

Moje metody są sprawdzone, wdrożone w wielu klubach, odnoszących dzisiaj zadowalające wyniki. Jeśli chcesz wdrożyć je w swoim klubie, zapraszam do współpracy!

Oferuję szkolenia w 3 panelach:

  • Marketing w klubie fitness

Zaprezentuję Twojemu zespołowi najlepsze sposoby na pozyskanie nowych klientów, często niezwiązane z dodatkowymi kosztami narzędzia i inspiracje. Zapraszam na szkolenie, które pomoże wznieść promocję Twojego klubu na wyższy poziom.

  • Sprzedaż w klubie fitness

Wyposażę Twoją kadrę w stworzone przeze mnie na potrzeby branży fitness narzędzia: skuteczny proces sprzedaży, rozmowę telefoniczną wg systemu 7P, skuteczną rozmowę sprzedażową 4Z. Kluby, które skorzystały z mojej oferty już w pierwszym miesiącu po szkoleniu odnotowały ponad 20% wzrost sprzedaży.

  • Posprzedażowa obsługa klienta

Nauczę Twoich pracowników najlepszych sposobów budowania lojalności klienta i wyposażę w niezbędne narzędzia: Badanie Poziomu Zadowolenia PZ, Badanie Przyczyny Spadku Aktywności PSA, Badanie Przyczyny Rezygnacji PR. Zapraszam na szkolenie, jeśli chcesz poprawić wskaźniki retencji Twojego klubu fitness!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
ZAUFALI MISubscribe to our newsletter

FreshMail.pl